48
(063) 112-112-1
РУС | УКР

Системи пожежогасіння

Системи пожежогасіння

Система пожежогасіння - одне з найефективніших засобів боротьби з пожежами на їх початковій стадії.

Основними завдання автоматичних систем пожежогасіння являються:

  • виявлення, локалізація і гасіння займання
  • запобігання подальшого поширення пожежі
  • захист людей і матеріальних цінностей від дії небезпечних чинників пожежі

Вартість системи пожежогасіння визначається для кожного конкретного об'єкту індивідуально. При розрахунку враховується вид і модифікація системи, характеристики об'єкту (площа, об'єм, поверховість, функціональне призначення, технологія і так далі), вірогідність виникнення пожежі того або іншого типу, а також наявність необхідних технічних умов (наприклад необхідної витрати води або температурного режиму).

Наша компанія здійснює проектування, монтаж і обслуговування усіх основних видів пожежогасіння.

Водяна система пожежогасіння - ця узагальнена назва класу систем, в яких вогнегасною речовиною виступає вода (іноді із застосуванням спеціальних добавок). Завдяки високій ефективності, багаторічному досвіду застосування і безпеки для людини цей вид протипожежних систем є найбільш поширеним.

Існує класифікація водяних установок пожежогасіння залежно від типу зрошувачів:

Близькою по пристрою до водяних систем являється пінна система пожежогасіння, яка рекомендована для боротьби із займаннями легкозаймистих і горючих рідин і речовин. В якості гасячої речовини застосовуються спеціальні пінні розчини.

Газова система пожежогасіння застосовується для захисту об'єктів з цінним майном і устаткуванням (дата-центри, архіви). При спрацьовуванні датчиків пожежної сигналізації приміщення, де сталася пожежа, заповнюється спеціальним газом, який знижує концентрацію кисню до рівня, коли горіння стає неможливим.

Аерозольна система пожежогасіння застосовується для захисту від вогню електротехнічного устаткування, енергетичних об'єктів, транспортних господарств. Гасіння відбувається за допомогою спеціального аерозоля -горячій суміші газів, що локалізують займання.

Порошкова система пожежогасіння бореться із займанням шляхом подання в приміщення, де сталася пожежа спеціального мілкодисперсного порошкового складу. Подання порошку здійснюється безпосередньо з модулів, або через зрошувачі за системою трубопроводів від центральної ємкості.

Зробивши замовлення в нашій компанії, Ви завжди можете розраховувати на те, що ціна системи пожежогасіння буде адекватною, а терміни і якість робіт приємно здивують Вас. Ми підберемо кращий варіант з урахуванням нормативних вимог і бюджету на установку і експлуатацію.

Щоб купити систему пожежогасіння, замовити її проект, монтаж, наладку, сервісне обслуговування або ремонт — зверніться до наших фахівців.

Автономна система пожежогасіння електрощитів

Знижка 10% від ціни конкурентів.

Ціни на проект порошкового пожежогасіння
Пл., м²   Ціна, грн Пл., м²   Ціна, грн
до 30 500 до 1000 2 151
до 50 840 до 2000 4 301
до 100 1 120 до 3000 5 592
до 200 1 292 до 5000 6 880
до 400 1 531 до 7000 8 172
до 700 1 815 до 10000 9 460
 
Нормативні документи: