48
(063) 112-112-1
РУС | УКР

Автономна система пожежогасіння електрощитових продукцію сертифіковано

Системи пожежогасіння

УВАГА! У продажу з'явився ПіроСтікер (автономна установка пожежогасіння з термоактивною мікрокапсульованою вогнезахисною речовиною) АСТ-Р, АСТ-15, АСТ-25, АСТ-45, АСТ-60, АСТ-105, АСТ-140, АСТ-180 та Пірокорд М.

"FIRESTOP" є автономною системою пожежогасіння локального застосування (СПГа) та інтелектуальним засобом об'ємного пожежогасіння і виконує функції виявляння та гасіння пожежі незалежно від зовнішніх джерел живлення, систем управління, не пов’язана з установкою автоматичної пожежної сигналізації та не видає сигнал про пожежу для персоналу та призначена для локалізації та гасіння пожеж легкозаймистих і горючих рідин, твердих горючих матеріалів та електрообладнання, в тому числі що знаходиться під напругою та жирів.

Автономні установки (системи) аерозольного пожежогасіння FIRESTOP застосовуються для протипожежного захисту електричного та електронного обладнання, напругою до 35 кВ, розміщеного в локальних об’ємах (шафах, електрошафах, електрощитових, розподільних щитах, нішах, каналах, відсіках, серверах, серверних приміщеннях і т.п.); устаткування транспортних засобів (автомобілів, залізничних локомотивів і вагонів, повітряних і морських суден), розміщене в локальних обсягах (шафах, моторних і технічних відсіках, трюмах, контейнерах і т.п.); вміст банківських сховищ , сейфів, комірок, який діє як автоматичний аерозольний вогнегасник.

 • Автономна система пожежогасіння локального застосування (СПГа)Фаерстоп працює як інтелектуальна система пожежогасіння. Вплив температури на його активні компоненти викликає миттєву реакцію з виділенням сильних інгібіторів горіння, аж до повного згасання пожежі.
 • Твердий стан вогнегасної речовини забезпечує його збереження в незмінному вигляді в нормальних умовах протягом терміну експлуатації виробу, а також інтенсивний викид при температурі спрацьовування.

Інструкція з експлуатації

Box

 
 manual 11  У процесі установки забороняється
  проводити дії, що призводять
  до механічного пошкодження
  FIRESTOP або піддавати  
  автономні системи пожежогасіння електрощитових нагріванню понад 80°С
.
 

Встановлення FIRESTOP

 • При використанні установи слід керуватися ІНСТУКЦІЄЮ з експлуатації, діючими нормативними документами в тому числі ДСТУ 4490:2005 «Установки автоматичні аерозольного пожежогасіння». 
 • Установки (системи) аерозольного пожежогасіння FIRESTOP рекомендується встановлювати в місцях найбільш ймовірного виникнення горіння в об'ємі, що захищається таким чином, щоб забезпечити швидке і рівномірне заповнення всього обсягу вогнегасним аерозолем і максимально скоротити винос аерозолю через відкриті прорізи (люки, двері, систему вентиляції тощо). 
 • Підготуйте поверхню для установки Фаерстопа. Поверхня повинна бути сухою, очищеною від пилу і бруду, знежиреною.
 • Обережно зніміть захисну плівку з клеючої поверхні FIRESTOP.
 • Щільно притисніть FIRESTOP клеючою поверхнею до підготовленого місця і утримуйте протягом декількох секунд.
 • Автономна система пожежогасіння електрощитових встановлена і готова до роботи.

Технічні характеристики FIRESTOP

Також можливе виробництво установки на більший об'єм.

Рекомендації по використанню

 • Використовуйте Фаерстоп в електрошафах і електророзетках зі ступенем захисту IP20 і вище.
 • У разі спрацювання FIRESTOP в результаті загорання, усуньте причину займання (перевантаження, коротке замикання, несправність проводки і т.д.).
 • Після усунення причини займання замініть Фаерстоп на новий.
 • Періодично перевіряйте FIRESTOP на предмет зовнішніх пошкоджень, забруднень активного компонента, міцності кріплення.
 • Замініть FIRESTOP у разі наявності зовнішніх пошкоджень, забруднень активного компонента, проведення електромонтажних і ремонтних робіт, появи слідів загоряння, закінчення терміну придатності.
 • Електрощити, групові електрощитки повинні бути захищені автономними системами пожежогасіння та оснащуватися схемою підключення споживачів з пояснювальними написами і вказаним значенням номінального струму апарата захисту (плавкої вставки).
 • Проектно-монтажні роботи по автономним установкам пожежогасіння повинні здійснюватися спеціалізованими організаціями, що мають відповідні ліцензії на право виконання цих робіт та відповідно до ДБН В.2.5-56-2014 «Системи протипожежного захисту».

Безпека

УВАГА!


 electr  Вимкніть електрику, перш ніж встановлювати Фаерстоп в об'єкт, що знаходиться під напругою!
   Берегти від дітей!
   Обов'язково провітріть приміщення після гасіння осередка загоряння FIRESTOP. При горінні і гасінні полімерних матеріалів (ізоляція проводів, автомати і т.д.) можливе виділення токсичних речовин.
   Не використовуйте компоненти FIRESTOP в їжу!

Установка FireStop не підлягає обов'язковій сертифікації у відповідності до "ПЕРЕЛІКУ ПРОДУКЦІЇ, ЩО ПІДЛЯГАЄ ОБОВ'ЯЗКОВІЙ СЕРТИФІКАЦІЇ В УКРАЇНІ" від 1 лютого 2005 р. N28

Гарантії підприємства-виробника:

Виробник гарантує відповідність установки вимогам технічних умов при дотриманні споживачем умов, зазначених в керівництві з експлуатації.

Гарантійний термін на установку - 18 місяців.

Термін експлуатації - 5 років.

Термін служби установки - 10 років.

Сертифікат та прайсЗнижка 10% від ціни конкурентів.

 
 
УВАГА! В продажу з'явився Генератор вогнегасного аерозолю ГВА FireStop
для систем автоматичного пожежогасіння

 

Нормативні посилання:

 

ДБН A.2.5-56:2014

Сертифікати:Інструкція з експлуатації:Прайс:Відео: