48
(063) 112-112-1
РУС | УКР

Контроль доступу

Контроль доступу

Системи контролю  і управління доступу (СКУД) виконують функцію захисту від несанкціонованого проникнення сторонніх осіб на територію і розмежування доступу співробітників усередині підприємства. Об'єктом контролю можуть бути як люди, так і транспорт.

ТОВ "ЕКСПЕРТ-112" виконує роботи:

 • по проектуванню систем контролю управління доступом (СКД - СКУД)
 • по монтажу, пуско-наладке, інтеграції систем контролю управління доступом(СКД - СКУД)
 • по ремонту, технічному обслуговуванню систем контролю управління доступом (СКД - СКУД)

Системи контролю доступу можуть бути автономними (локальними) або мережевими, традиційними дротяними або радіоканальними, з використанням біометрії PIN-кода або ношених карт і брелків.

Локальні системи контролю доступу

Дозволяють обмежити доступ в одній конкретній точці (наприклад двері на вулицю з чорних сходів або поодинокий шлагбаум). Головна перевага такої системи контролю доступу — це простота в монтажі, обслуговуванні і експлуатації і досить низька ціна. При цьому запис нових ключів здійснюється безпосередньо у такій СКД. Розробку проектної документації для локальної системи контролю доступу, як правило, не потрібно.

Вартість монтажу локального контролю управління доступом Ви можете подивитися в нашому прайс-листі.

Мережеві системи контролю доступу

Використовується для офісних будівель, промислових підприємств, багатофункціональних центрів і комплексів.

Відкриває великі можливості для керівника підприємства, співробітників служби безпеки, бухгалтерії і відділу персоналу:

 • програмування системи контролю доступу (СКУД) на права доступу співробітників
 • призначення часу знаходження на роботі, контроль робочого часу, трудової дисципліни
 • розрахунок заробітної плати (інтеграція з 1.С Бухгалтерією)
 • оперативна видача пропусків
 • ведення архіву подій як по одній людині, так і по групі людей (зберігається на жорсткому диску комп'ютера)
 • відображення графічних планів приміщень, що охороняються, точок доступу (двері, ворота, турнікети) на комп'ютерний монітор
 • можливість в режимі реального часу бачити місцезнаходження будь-якого співробітника
 • перегляд стану точок доступу (відкрита/закрита) в реальному часі
 • відображення на моніторі охорони фотографії людини, що проходить через двері (у системі контролю доступу)
 • дистанційне відкриття дверей, воріт шлагбаумів з поста охорони
 • автоматичне розблокування СКД при спрацьовуванні пожежної сигналізації
 • інтеграція з системами охоронної сигналізації, відеоспостереження і пожежної безпеки

Мережева система контролю і управління доступом складнішою, ніж локальна, і вимагає розробки проекту відповідно до технічного завдання замовника.

До найбільш затребуваних рішень можна віднести: контроль доступу для прохідної підприємства або офісного центру, системи контролю доступу для готельних комплексів, системи контролю доступу і обліку робочого часу для державних установ і виробничих підприємств, системи контролю доступу для спортивно-оздоровчих комплексів, системи контролю доступу для учбових закладів.

Схожість і відмінність локальних і мережевих систем контролю доступу.

Вартість монтажу мережевих систем контролю і управління доступом залежить від складності і типу системи, кількості точок контролю доступу, площі будівлі (приміщення, споруди), кількості устаткування і матеріалів, необхідних для монтажу.

Додатковими чинниками, які впливають на вартість робіт являються : терміновість виконання робіт (робота у вечірню і нічну зміни, у вихідні і святкові дні), складні умови монтажу, віддаленість об'єкту від м. Київ.

Усі роботи робляться по погодженому із Замовником графіку. Гарантія на монтажні роботи складає від 1 року до 3х років.

Переваги систем контролю і управління доступом (СКУД):

 • Система контролю доступу відповідає на питання «хто?», «коли?» і «де?»
 • Система контролю доступу визначає, хто допускається до входу або виходу, куди і звідки дозволено заходити і виходити, коли можна знаходитися в тих або інших приміщеннях
 • На відміну від звичайних замків системи контролю доступу можуть обмежити доступ власникові ключа (картки) по певних датах або часу.
 • Звичайні замки не здатні надати повний звіт про того, хто і коли відкривав певні двері
 • Ключ від звичайного замку дуже просто скопіювати і передати стороннім особам. При втраті ключа або звільненні співробітника для повної упевненості часом необхідно поміняти безліч замків. Система контролю доступу дозволяє заборонити доступ по карті Proximity, ключу Touch Memory, відбиткам пальців і т. д. звільненого співробітника.
 • Система контролю дозволяє доступ на основі облікових користувачів, що надаються їй. Якщо доступ дозволений, то двері будуть відкриті, а операція - записана. У разі відмови - двері залишаться закритими, а спроба доступу також буде зафіксована.
 • Крім того, СКУД стежить за дверима і сигналізує і у тому випадку, якщо двері залишаться відкритими занадто довго після того, як були розблоковані.

Системи контролю і управління доступом часто інтегровані з системами охоронної сигналізації, відеоспостереження і пожежної сигналізації, що дозволяє найефективніше вирішити завдання забезпечення безпеки підприємства.

Біометричні системи контролю доступу

Нині все більшої популярності набувають біометричні системи контролю доступу і обліку робочого часу. Біометрична ідентифікація людини здійснюється по відбитках пальців, сітківці ока або за формою/геометрії обличчя особи.

Переваги біометричної системи контролю доступу:

 • немає необхідності носити з собою ключі і пластикові картки — системи швидко і надійно розпізнають співробітників і відвідувачів по відбитку пальця, кисті руки, сітківці ока
 • унеможливлено несанкціонованого проходу в приміщення, що охороняються, по чужій або вкраденій карті доступу
 • при інтеграції з системами обліку робочого часу вирішує задачу раціонального управління персоналом

При оснащенні системами контролю доступу підприємств часто використовується схема: для постійних співробітників - використання біометричних ідентифікаторів, для ідентифікації зовнішніх відвідувачів - видача на час візиту безконтактних карт.

Системи контролю доступу автотранспорту

У сучасних багатофункціональних комплексах системи контролюють доступ не лише людей, але і автотранспорту. Інтеграція систем контролю доступу і відеоспостереження з парковочными системами – одне з найбільш ефективних рішень.

Автоматичний доступ автомобілів на територію, що охороняється, використовується для внутрішніх відкритих парковок, підземних паркінгів в житлових будинках (ТСЖ) і бізнес-центрах, для гаражних комплексів, для автопідприємств, для складських і логістичних комплексів.

На кожен автомобіль видається свій персональний ідентифікатор з унікальним номером. Як ідентифікатори використовуються радіобрелки або безконтактні карти Proximity. Ідентифікаторами можуть бути і номери автомобілів, які прочитуються спеціальними відеокамерами.

Контроль доступу для автомобілів озволяє встановити правила в'їзду/виїзду і переміщення транспорту по території підприємства. Нижче перераховані лише деякі можливості систем контролю доступу для автотранспорту:

 • Розмежування доступу по групах: відвідувачі (постійні/тимчасові), співробітники, співробітники з вільним графіком роботи і т.д.
 • Розмежування доступу за часом доби і дням тижня, по інтервалу знаходження на території (наприклад: доступ автомобілів клієнтів з понеділка по п'ятницю, з 10.00 до 18.00, безкоштовна парковка до 30 хвилин)
 • Рух транспорту по заданих маршрутах і контроль переміщення по території підприємства
 • Облік автотрафіку і розрахунок кількості відвідувачів (наприклад в цілому по бізнес-центру і окремо по кожному орендареві для розрахунку плати за парковку)
 • Ведення архіву подій за часом і по автомобілях
 • Відображення графічного плану парковки з розставлянням транспортних засобів на посту охорони
 • Передача даних про кількість вільних місць в паркінгу на інформаційне табло
 • Видалений on-lineперегляд даних і звітів

Відповідно до Ваших потреб і завдань ми розробимо проект системи контролю доступу автомобілів з усіма необхідними Вам функціями і реалізуємо його на найвищому рівні. Для цього у нас є технічні можливості, талановиті і досвідчені інженери і бажання працювати над цікавими проектами.

ТОВ "ЕКСПЕРТ-112" здійснює проектування, монтаж і обслуговування систем контролю і управління доступом будь-якої міри складності, як російського (Parsec, Perco, Кронверк, ОМА, «Таймекс», BioTime, BioSmart, CheckTime і т.д.),ак і зарубіжного (Kantech, CAME, Bosch, Siemens і т.д.) виробництва.

Зробити замовлення або отримати додаткову інформацію по системах контролю і управління доступом, дізнатися їх вартість Ви можете звернувшись до наших фахівців.

Знижка 10% від ціни конкурентів.

 
Роботи по проектуванню, монтажу, обслуговуванню контролю доступу робляться в відповідності з:
Подивитися системи контролю доступу в роботі: