48
(063) 112-112-1
РУС | УКР
 

Системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій

Системи раннего выявления чрезвычайных ситуаций

У сучасних умовах об'єкти виробничої сфери часто стають джерелом серйозної загрози для суспільства. Витрати, необхідні для ліквідації наслідків техногенних аварій, значно перевищують вартість створення систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій.

Одним з найбільш ефективних чинників зниження ризиків виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру, являється створення сучасних автоматизованих систем контролю за критичними параметрами технологічних процесів відповідно до концепції створення єдиної державної системи відвертання і реагування на аварії і катастрофи.

Призначення систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій і сповіщення людей у разі їх виникнення, полягає в ранньому виявленні загрози виникнення надзвичайних ситуацій на потенційно небезпечних об'єктах і об'єктах підвищеної небезпеки, а також в сповіщенні обслуговуючого персоналу (інженерів, керівництва і так далі) про виникнення цієї загрози або про виниклу надзвичайну ситуацію.

Ідеологія побудови цих систем базується на вимірі контрольно-вимірювальними приладами небезпечних чинників технологічного процесу, здатних внаслідок перевищення ними максимально допустимих порогів привести до виникнення надзвичайної ситуації і видачі інформаційних сигналів (візуально, акустично, мовні повідомлення, текстові повідомлення і так далі) відповідним фахівцям і службам.

Необхідність створення систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій регламентована рядом державних нормативно-правових актів, що стосуються цивільного захисту населення від НС техногенного і природного характеру.

Наша компанія пропонує проектування, монтаж, впровадження і подальше технічне обслуговування комплексу автоматизованих систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій і сповіщення.

Цей комплекс здатний вести безперервний контроль докритичних і критичних параметрів і, у разі виникнення загрози аварійних ситуацій виявляти їх на ранньому етапі і робити сповіщення про надзвичайну ситуацію на контрольованому об'єкті.

Розробляється комплекс відповідно до вимог МНС і ділиться на стадії:

  1. Розробка і узгодження технічного завдання;
  2. Розробка і узгодження проектно-кошторисної документації;
  3. Впровадження комплексу на об'єкті (монтаж, пуско-налагоджувальні роботи);
  4. Підключення до пульта централізованого спостереження МНС України;
  5. Технічне обслуговування АС РВНС і сповіщення.

Щоб зробити замовлення або отримати детальнішу інформацію — зверніться до наших фахівців.

Нормативна документація: