(063) 112-112-1
РУС | УКР

Генератор вогнегасного аерозолю (ГВА)

Системи пожежогасіння

Наша компанія, що спеціалізується на виготовленні та продажу, як генераторів вогнегасного аерозолю, так і установок аерозольного пожежогасіння, пропонує покупцям широкий асортимент даної продукції. Великий досвід роботи, використання передових технологій і матеріалів лягають в основу високої ефективності генераторів нашого виробництва. Ці переваги вдало доповнюються привабливими цінами на генератори вогнегасного аерозолю .

Ми виробляємо генератори наступних об'ємів: FS-A-1 (1м.куб.), FS-A-2 (2м.куб.), FS-A-3 (3м.куб.), FS-A-5 (5м.куб.), FS-A-10 (10м.куб.), FS-A-30 (30м.куб.), FS-A-60 (60м.куб.), FS-A-90 (90м.куб.), FS-A-150 (150м.куб.), FS-A-240 (240м.куб.).

Генератори вогнегасного аерозолю (ГВА) призначені для гасіння пожеж з допомогою аерозолю. Основним елементом таких пристроїв є спеціальний аерозолеутворюючий заряд, при згорянні якого і утворюється вогнегасний аерозоль.
Генератори вогнегасного аерозолю використовуються тільки в закритих приміщеннях. Застосування даних пристроїв на відкритих просторах недоцільно: аерозоль швидко розсіюється, що різко знижує ефективність ГВА.

Генератори вогнегасного аерозолю, купити які можна в нашої компанії, мають наступні переваги:

  • висока ефективність: ГВА можна використовувати для гасіння найскладніших пожеж в приміщеннях, що мають великий об'єм;
  • екологічність: ГВА НЕ виділяють в атмосферу сполук, що мають негативний вплив на навколишнє середовище;
  • безпечний для майна і обладнання: це пояснюється властивостями аерозолю, що виділяється під час гасіння пожежі;
  • легкість монтажу і подальшого обслуговування;
  • доступна ціна.

Плюси і мінуси використання генераторів вогнегасних аерозолів в пожежогасінні

Система аерозольного пожежегасіння відрізняється високою ефективністю і незначними обмеженнями на використання. Хімічні властивості вогнегасних аерозолів дозволяють успішно припиняти процеси горіння. Утворення аерозолю починається після згоряння аерозолеутворюючого заряду (АУС), що входить в конструкцію генератора. Отримана речовина має здатність до самостійного горіння в безкисневому середовищі.

Основні переваги обладнання цього типу:

  • Висока ефективність ГВА у великих приміщеннях.
  • Миттєва локалізація пожежі.
  • Безпечність для навколишнього середовища.
  • На відміну від традиційних засобів, не завдають шкоди матеріальним цінностям, майну, техніці, обладнанню.
  • Прості і економічні в експлуатації і обслуговуванні.

Недоліки у ГВА теж є. Основний з них можливість застосування тільки в умовно замкнених приміщеннях. Це пов'язано з властивостями аерозолів, швидко розсіючихся на відкритому повітрі. В результаті встановлення такої системи на відкритому повітрі просто недоцільна. Вогнегасна речовина не зможе досягти потрібної концентрації. Генератор аерозольного пожежегасіння екологічний, він не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Ефективність застосування аерозольних систем

Застосування аерозольних систем відрізняється дуже високою ефективністю. Після спрацьовування аерозоль генерується і миттєво подається до осередку пожежі. Генератор можна використовувати для гасіння твердих і рідких речовин класу В пожежної небезпеки, електрообладнання під напругою, що вигідно їх відрізняє від водяних систем пожежегасіння.

Принцип дії дуже простий. При перевищенні температури в приміщенні вище заданих параметрів спрацьовує датчик і включається вузол ініціювання. Під його дією запалюється аерозелеутворюючий склад (АУС). АУС здатний до утворення аерозолю, подається через розкриту мембрану. На виході утворюється аерозольна хмара, моментально заповнює приміщення навіть великої площі.

Без шкоди для техніки

Водяні і порошкові системи пожежегасіння здатні ефективно загасити пожежу, але при цьому вони сильно пошкоджують майно та обладнання. У більшості випадків після пожежогасіння вони вже не підлягають відновленню. В результаті матеріальні збитки від боротьби з вогнем можна порівняти з пожежею, а іноді і перевершує їх. Порошкові системи повністю виводять з ладу складне електронне устаткування, а приміщення після гасіння пожежі вимагає серйозного очищення від залишків осівшого на всіх поверхнях вогнегасного порошку.

Аерозольні системи пожежегасіння якісно інші. Після спрацьовування приміщення заповнюється вогнегасною речовиною, що не має негативного впливу на техніку та обладнання, які після усунення загоряння залишаються в повністю працюючому стані. З поверхонь залишки аерозолю видаляється за допомогою звичайного пилососа та вологого прибирання.

На відміну від газових систем, які теж не впливають на електроніку, аерозоль менш шкідливий для людини. Після спрацьовування ГВА люди можуть швидко покинути зону пожежі. Остаточна ліквідація пожежі здійснюється автоматично, займаючи близько півгодини в залежності від ступеня складності пожежі.

Безпека

УВАГА!


 electr  Вимкніть електрику, перш ніж встановлювати Фаерстоп в об'єкт, що знаходиться під напругою!
   Берегти від дітей!
   Обов'язково провітріть приміщення після гасіння осередка загоряння FIRESTOP. При горінні і гасінні полімерних матеріалів (ізоляція проводів, автомати і т.д.) можливе виділення токсичних речовин.
   Не використовуйте компоненти FIRESTOP в їжу!

Установка FireStop не підлягає обов'язковій сертифікації у відповідності до "ПЕРЕЛІКУ ПРОДУКЦІЇ, ЩО ПІДЛЯГАЄ ОБОВ'ЯЗКОВІЙ СЕРТИФІКАЦІЇ В УКРАЇНІ" від 1 лютого 2005 р. N28

Гарантії підприємства-виробника:

Виробник гарантує відповідність установки вимогам технічних умов при дотриманні споживачем умов, зазначених в керівництві з експлуатації.

Гарантійний термін на установку - 18 місяців.

Термін експлуатації - 5 років.

Термін служби установки - 10 років.

Сертифікат та прайс



Знижка 5% від ціни конкурентів.

 
 
Нормативні посилання:

 

ДБН A.2.5-56:2014

Сертифікати:



Інструкція з експлуатації:



Прайс: